| Katomi a întrebat:

Videoclipul acesta este facut cu Sony Vegas 9. http://www.youtube.com/watch?v=W283Fj0wF3k
Dar am si eu programul si nu are efectele care sunt in videoclip. Oare de ce? :-s
Funda

3 răspunsuri:
| Ballet a răspuns:

Buna ♥ :]
Spuneai ca ai Sony Vegas 8.
8 si 9 nu au aceleasi efecte.` big grin Poti downloada Sony Vegas 9 sau sa folosesti ceva asemanator :] /

Succes ^^

| Katomi explică:

@iiErohime
Am si 8 si 9 happy

| DanaMusik a răspuns:

Prograbil pentru ca persoana care l-a creat avea vreo versiune premium, sua ceva de genul asta. Sau poate ca a mai fost editat inca o data cu alt program, ceea ce e mai probabil. big grin