| anonim_4396 a întrebat:

Visati frumos cand dormiti?

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Depinde
mai sunt si cosmaruri
dar de obicei visez foarte frumos love struck si de multe ori asta ma ajuta in viata reala
imi da putere sa continui si sa-mi depasesc limitele
daca am un vis placut sunt vesel toata ziua si nu ma mai intereseaza ce se intampla peste zi, parca sunt drogat.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde cum am avut ziua si starea emotionala.

| BeYourOwnMaster a răspuns:

Eu nu visezthinking

| toxik a răspuns:

Cateodata happy

| CrazyTeenager a răspuns:

Daca e vis e frumos, doar nu e cosmar happy.

| 20thoughts a răspuns:

Da...De ce intrebi?big grin

| 20thoughts a răspuns (pentru 20thoughts):

De fapt am vise foarte ciudate dar imi plac laughing

| MrsDraguttza a răspuns:

Daaa, fff frumoase

De exemplu doua mai speciale...

1. M-am gandit tpoata ziua ca eu inca n-am sarutat pe nimeni si m-am tot gandit iar seara am visat : " Eram pe styrada ma duceam la magazin. Si vad un baiat dragut si ma duc la el si incepem sa ne sarutam
El nu stia ce se petrece dar s-a supus, Pai! happy

Si

2. Eu sunt innebunita dupa animeul vampire knight. Pur si simplu ma gandesc la el mereu. Asa si am visaaaaat:
" Eu eram Yuuki si plecam intr-un fel de excursie cu Zero ( personajul pe care il iubesc ) si cu kaname ( personajul pe care il urasc)
Asa si pe drum ne-am oprit la o casa si stateam in fata si Zero tot radea de mine ( adica de yuuki)
Radea cand ma impiedicam si cand faceam tot felul de lucruri
Atunci am observat ca avea alti ochi
Erau mici si galbeni ca de vampiri
L-am luat intr-un hol si m-am uitat m-am uitat mai atenta la el
Am vrut sa-l iau in brate dar el m-a muscat de gat
A fost super!
De dimineata m-am trezit si ma durea gatul dar nu ca atunci cand tis e intepeneste gatul ca ai dormit incomod sau ceva de genu
Ma durea exact in locul in care ma muscase
In visma simteam asa de bine, aveam gatul adormit si priveam cum imi sugea sangele
Mi-a placut mai ales Ca Zero m-a muscat
E visul meu de o viata sa fiu vampir
Sau
Sa deviin vampir ( stiu ce este imposibble )happywinking

| TheAvenger a răspuns:

Doaah..cum să nu. o dată am visat că mă măritam cu un cal. și la un moment dat mi-a dat o copită în bot de m-a dat pe spate. și apoi a zis,, scuzeee. n-a fost cu intenție. a fost cu direcție,,.laughing

| BeAmazing a răspuns:

Foarte frumos tongue