| coopilluu a întrebat:

Voi ati citit :" Amintirile unei fete cuminti " de Simone de Beauvoir... Daca da, cum este?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut. Mie mi-a placut tare mult... Pot spune ca se afla intr-un,, top" personal.
Insa conteaza si ce fel de literatura iti place. Pentru a mine a fost hrana pentru suflet timp de 3 zile.

2 răspunsuri:
| poesia a răspuns:

Da am citit-o mai demult.pe la jumate m-am plictisit si am lasat-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost extraordinara:X... una din cele mai frumoase carti care le-am citit...si au fost destuletongue