| JustAKiss a întrebat:

Voi ati folosit coperte la carti si caiete in clasa a9a?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei! Eu una nu prea am folosit pentru ca nu prea mai are rost..adica totul depinde de tine si de profesorihappy Sunt profesori care la liceu inca mai cer coperte la carti si caiete.dar daca tu veri sa fie totul ingrijit si pus la punct, o poti face.happy Doar ai grija sa nu fie cu hannah montana si alte minunatii din astealaughing Mult succes in noul an scolar.:*

4 răspunsuri:
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Nu, doar dacă m-ar pune cineva sau dacă copertele din anii trecuţi sunt încă bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am folosit pentru ca imi place sa imi pastrez caietele si cartile ingrijite, nu rupte si "mototolite".

| Bianca306 a răspuns:

Eu am terminat clasa a 5 a si nu mi-am pus coperta, cand intri la generala nu mai e nevoie

| AsafteiAndreiDaniel a răspuns:

Doar la cele care sunt mai rele adica folosite. Daca sunt noi nu ca eu nu am pus decat doar la una care era folosita.