| sonia18 a întrebat:

Voi c folositi pentru epilarea zonelor intime? recomandati-mi s mie o crema epilatoare eficienta mersi

5 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

Veet este cea mai eficienta crema depilatoare, insa, la fel ca la toate cremele, efectul nu dureaza decat 2-3 zile. Cel mai eficient mod de epilare este cu ceara, rece sau calda, sau cu epilatorul.

| Bogdana a răspuns:

Eu folosesc o crema de la Farmec pentru toate zonele, majoritatea ingredientelor sunt plante din cate am vazut, dar lasa-ma sa iti spun ca este foarte buna, are multe avantaje cum ar fi: o tii doar3 minute, si in plus ce m-a incantat pe mine foarte tare este ca tine, pe mine m-a tinut 2 saptamani, fara minciuni, chiar nu mint eu zic sa incerci ca merita.winking

| Paris a răspuns:

In zonele intime, cu greu aduci epilatorul pentru ca este foarte dureros. Iti recomand sa mergi la salon, sa te faci cu ceara. Este destul de benefic, cateva saptamani nu ai probleme, iar cu timpul vei ajunge sa mergi destul de rar. daca insa esti pudica (asa ca mine) iti cumperi frumusel ceara, si te smulgi singura (daca ai curaj) sau pui o prietena. big grin

| alecs871 a răspuns:

Lama.

| any_1988 a răspuns:

Eu folosesc Veet caci nu am curaj sa ma fac cu ceara sau cu epilatorul.