| gratie a întrebat:

Voi ce alegeti intre: Austin Mahone si Justin Biber?
Si de ce?
cel mai bine argument primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Furculingură a răspuns:

* se gândeşte *
* se scarpină în cap *
* trec 5 zile *

Austin ăla e mai frumos.

11 răspunsuri:
| ViseColoratee a răspuns:

Justin Bieber.

Răspuns utilizator avertizat
| Laurentiu_4547 a răspuns:

Cine mai sunt si astia?

| gratie explică (pentru Laurentiu_4547):

Intrebarea era pentru cunoscatori

| Furculingură a răspuns:

Pot să aleg " şi "?

Ăăă, da. Şi :3

| gratie explică (pentru Furculingură):

Nu nu poti alege si...pana la urma eu nu am scris face-ti misto am pus o intrebare la care poti sa raspunzi ca un om normal sau deloc

| Furculingură a răspuns (pentru gratie):

* se gândeşte *
* se scarpină în cap *
* trec 5 zile *

Austin ăla e mai frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! De Austin Mahone nici n-am auzit sorry :p si de Justin Bieber nu stiu ce sa zic la inceput era de treaba, dar acuma parca s-a mai prostit... Si nu stiu ce au ceilalti cu el, multi nu au motive intemeiate... daca unul mai smecher a comentat, a comentat si celalalt ca nu avea treaba. Na oricum nu stiu ce parere sa-ti zic mai exact, intreaba-le pe fetewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciunul ca nu-s gay, banuiesc ca Austin asta e tot baiat, nu?
Mda...nu conteaza, nu stiu cum am ajuns sa raspund la cretinatatea asta de intrebare

| Fayree a răspuns:

~ Aleg "si de ce? ", pentru ce?!

| andreeamacinic a răspuns:

Eu il aleg pe Austin.De ce? Pentru ca e talentat, are o voce mai buna si e mai frumos decat Justin laughing

| delialove123 a răspuns:

Justin, de ce? Austin incearca doar sa ii calce pe urme, incearca sa il imite, iar asta ii da un aer fals.