| iuliana1221 a întrebat:

Voi ce ati alege cea mai buna prietena di copilarie sau cel mai dragut baiat din scoala? baiatul fiind fostul iubit al celei mai bune prietene a mea... ea a zis ca nu mai vorbeste cu mine daca ies cu el. ooooooof ce stresant! x-(

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Tipul popularstraight face
Oribil.As alege prietena.Relatia dintre mine si el nu ar rezista oricum. El e facut pentru lumina reflectoarelor eu pentru umbrewinking

| smile a răspuns:

Buna! eu as alege cea mai buna prietena pentru ca baietii gaseti repede dar o prietena adevarata nu

| LarisaAndreea a răspuns:

Eu as zice sa alegi cea mai buna prietena. Si...sunt atatia baieti, nu cred ca el este singurul...Plus ca daca stai cu un baiat, prietena cea mai buna iti sta sfaturi si ei ii poti povesti absolut TOT, pentru ca nu va spune la nimeni.
Dar...este doar alegerea tawinking

| fender92 a răspuns:

Cea mai buna prietena din copilariewinking

nimic nu desparte o asa prietenie veche.

fundita?puppy dog eyes

| Charina a răspuns:

Cea mai buna prietena, cu siguranta. din moment ce ai precizat ca "e din copilarie" inseamna ca te cunoaste super bine, nu are rost sa strici bunatate de prietenie pentru un tip dupa care toate fetele saliveaza. o sa-ti schimbi gusturile de N ori, dar nimeni nu o va putea inlocui pe prietena ta.

| calutuuuu a răspuns:

Prietena mea. Si in plus, nu stiu de ce, dar mi se pare un pic ciudata... Adica, ea de ce ar avea probleme? Acum sunt doar prieteni si ea ar trebui sa te incurajeze... In fine, eu aleg prietena pentru ca tipul nu e cine stie ce! toate saliveaza dupa el, atata timp cat e cel mai tare din scoala, tu nu esti decat una din multele alte fete cu care a iesit! Asa ca, daca el chiar te iubeste, te va cauta, te va innebuni cu telefoane si mesaje mereu, si va face tot posibilul sa te aiba, asa ca, BAFTA!

| abracadabra_7763 a răspuns:

Prietenii se aleg mereu. Tu trebuie sa te gandesti ca nu esti la varsta ca sa iti faci o relatie serioasa si de durata cu un baiat, in schimb prietenia dureaza.Este normal ca ea sa se supere daca tu vei sta cu fostul pr.si tu ai face-o nu?happyPune-te in locul ei.

| abracadabra_7763 a răspuns:

Prietena cea mai buna normal. Tu la varsta asta, sunt sanse minime ca sa ai o relatie serioasa si de durata cu un baiat, dar prietenia rezista.Este normal ca ea sa se supere ca tu stai cu el chiar daca ei s-au lasat.Si tu, probabil ai fi zis la fel nu?happy