| anonim_4396 a întrebat:

Ma-m certat urat cu fostul iubit al celei mai bune prietene ale mele. El jignindu-ma in toate felurile posibile :l. Dupa o zi de la cearta prietena mea s-a impacat cu el. Iar cu mine nu prea mai vorbeste din cauza ca e prea ocupata petrecandu-si timpul cu el.De ce?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Sincer ea trebuia sa lamureasca situatia dintre voi doi, sa inteleaga cum s-au intamplat lucrurile si sa ajunga la o impacare. Ea practic l-a ales pe el in detrimentul tau.Cam asta ar fi mesajul pe care ti-l trasmitewinking

5 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Dragostea e oarba si cand iubesti cel iubit este cel mai ce asa ca... asteapta un pic, o sa-i treaca si daca iti e intr-adevar prietena o sa te caute
acum nu instista pentru ca poti avea surprize neplacute si tot tu vei suferi.

| GeorgeRadu a răspuns:

Asta sa o intrebi pe eawinking

| butterfly:X a răspuns:

Pai nah.intelege o si u p ea. poate cand ei erau certati ea gasea o consolare in tine.acum ca s au impakt sigur simte nevoia sa fie mai mult cu el! dar daca tot continuua asa inseamna ca nu iti e pretena adevarata.

| xNirvana a răspuns:

Si nu vrea sa vorbeasca cu mine.Asa ca n-am cum s-o intreb pentru ca nu mi-ar raspunde :l.

| ♦EthernalVampa♦ a răspuns:

Ce ai zice sa dispari putin din peisajul lor>winking Adica, dar prietenei tale ii pasa cu adevarat, v-a vrea sa stie ce este cu tine! Sau ar mai fii ceva. sa pui pe altcineva, comun voua sa intrebe discret care-i faza cu voi doua