| GyoLove a întrebat:

Voi ce ati alege sa fiti? :vrajitoare, sirena sau vampir?

Răspuns Câştigător
| aPerfectLive a răspuns:

Ori,as alege sa fiu vrajitoare, deoarece fiind vrajitoare as putea sa fac o vraja si sa ma transform atat in vampir, cat si in sirena.E mai logic asa nu?smug

29 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Acum, fara suparare, dar explica-ti-mi si mie un lucru astia care ati zis ca ati vrea sa fiti vampiri. De ce? Asa "sete de sange" aveti? Vi se pare atat de satisfactor sa omori niste bieti oameni si sa le bei sangele doar ca sa traiesti tu? Ganditi-va bine, eu n-am vrut sa va jignesc cu asta, deci nu prea vad rostul viitorilor stupizi. Oricum, cei care vor da, nu vor intelege mesajul in adevaratul lui sens, si o vor lua "babeste" li se pare o jicnire, panc stupid. Acum e trebuie voastra, eu v-am pus doar o intrebare. Acum, ca sa nu ma abat prea mult de la subiect, as vrea sa fiu sirena. Chiar daca traieste doar in apa, macar e pasnica, si traieste intr-un loc frumos. PE mine cel putin, ma fascineaza apa, da mite adancul ei? day dreaming

| aliceinchains a răspuns:

Trebuie să îți mai spun? smug

| Dean1996 a răspuns:

As alege sa fiu vampir[stiu ca este un raspuns foarte comun dar am si o explicatie].Imi plac mult vampirii pentru ca sunt atragatorii si nu trebuie sa doarma[mi-ar place sa nu dorm niciodata,plus ca-mi place mai mult seara decat ziua],si mi s-ar parea extraordinar sa "accelerez" pulsul unei persoane doar zambind,sau uitandu-ma la ealaughing,si plus ca mi se par cei mai interesanti din "propunerile" tale,vrajitoare nu ma pasioneaza, sirena, NO WAY and we have a winner! I choose vampire!

| odorash a răspuns:

Vrajitoare big grin
caci fiind vrajitoare as avia puteri magice s m-as putia transforma oricind si in sirena sau vampir
funda/

| Nymphetamine a răspuns:

Om sanatos la cap!straight face

| croissant a răspuns:

Sirena love struck; x; dar uh? mi-ar place sa fiu ca ea :X:X:X ador filme cu siene in plus este un mit :X:X:X Numai bine! pup kiss

| Anduuu a răspuns:

Vampir.tu?

| BlueBird a răspuns:

Doctor chirurg big grin!

| wolder a răspuns:

Vampir!
1. vrajitoare e naspa!
2. sirena e prea.nu stiu trebuie sa stai mereu in apa si pare plictisitor!
3. deci vampir e cel mai bine:X

| Hirako a răspuns:

Vampir ?

| Artemisia a răspuns:

Vampir.E mai creepy.

| Danoninooo a răspuns:

Vrăjitoare!

| CookieMonsta a răspuns:

Sirena. puppy dog eyes

| Balmung a răspuns:

Eu mi-as dori sa fiu om, deoarece imaginatia omului a creat atat vampirii, sirenele cat si vrajitoarele. Omul este fiinta suprema. Imaginatia lui a reusit sa creezi fiinte magice care sa-i ilustreze atat calitatile cat si defectele. Dar omul fiind o creatura limitata fizic, dar nemarginita mental a reusit sa puna acele insusiri supranturale in creatii gen vampiri, varcolaci vrajitoare. Raspunsul meu: as vrea sa fiu om, pentru a putea sa le creez sau sa le distrug pe toate, ba poate sa pot face fiinte magice noi. Niciodata creatura nu poate fi mai puternica decat creatorul.

| KorpiklaaniV a răspuns:

Vampir...:X:X:X Fundithsa gyo, plss [-o

| Anname a răspuns:

Vampir

| TRONGUY222 a răspuns:

Varcolac...nah!
voi si twilighturile voastre rolling on the floor

| NoMusicNoLife a răspuns:

Daca chiar ar trebui sa aleg, atunci probabil ca vrajitoare ca sa pot controla lumea cu vrajile mele si sa fac tot ce vreau devil

rolling on the floor)

| aPerfectLive a răspuns:

Eu as alege sa fiu Vampir.Ador vampirii.:*

| Alexandra_7889 a răspuns:

Vampir smugblushing

| BeWiSeOaReAmScRiScOrEcT a răspuns:

Cred ca... vrajitoare! daca as fi vrajitoare as face o vraja in care sa pot fi sirena sau una in care pot fi vampir ...deci daca as fi vrajitoare as putea fi toate 3!

| SMTHING a răspuns:

Vrajitoare

| iuliana06 a răspuns:

Vampir!

| fancyLadyGaga a răspuns:

Vampirhappy

| Notyabusinessm8 a răspuns:

Sirena! Fantasy ruless! :X

| YourEternalLove a răspuns:

Pai mie imi place sa fiu om dar tie ce tiar place sa fi ca vad ca esti ingandurata si ai de unde sa alegi

| JustPassingBy a răspuns:

Vampir,am explicatie,vampirii pot bea si sange de animale,sunt rapizi,inteligenti,super draguti,puternici, NEMURITORI, nu dorm, au puteri etc,, Mai vrei alte explicatii?

| Alina_7061 a răspuns:

Cu siguranta :VRAJITOARE -insa in scopuri bune, cat de cat big grin
SIRENA - se exclude pentru ca traieste numai in apa
iar VAMPIRII- omoara oameni pentru a trai sau animale daca ne luam dupa twilight si daca sunt vegetarieni laughing)

| marinasexy a răspuns:

Vampir. tu?