| imhere4u a întrebat:

Voi ce crema pentru cosuri credeti ca e mai buna, cea de la Avon sau cea de la Nivea? Explicati de ce, va rog.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Depinde de răspunsul la tratament.
Cere sfatul dermatologului.
Pa, pa.

| Deutsuuu a răspuns:

Depinde la ce crema te referi..Insa poti folosii Acneogel, Zinerit... ceva de la Cien pentru curatare sau de la Nivea.

| Raawr a răspuns:

Eu zic NIVEA.
Deoarece ei fac creme naturale adica nu chimice sau de astea.

| Georgeeu a răspuns:

Eu am incercat nidoflor si isi face efectul din prima incercare...depinde la fiecare, si se gaseste in farmacie.Succes!