| adrian_7273 a întrebat:

Voi ce creme ati folosit impotriva cosurilor? Eu de 2 ani am folosit o gramada de creme si niciuna nu m-a scapat de cosuri... Stiti ceva care merge garantat?

9 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Sunt fel si fel de creme. Eu am fopst destul de multumit de zineryt dar se poate si mai bine. Medicul dermatolog mi-a dat o crema care nu m-a ajutat apoape deloc. Parca nici nu o foloseam. Zinerytul arata cam asa: http://www.ceedva.ro/img/zineryt_sticla.jpg iar cutia asa: http://www.efarma.ro/images/products/img_1634_2.jpg Merita sa incerci. Daca mergi la medic si iti da o reteta e gratis ( cel putin aici la mine, nu stiu daca e la fel peste tot).

Bafta!

Psihoyounger

| alessyca a răspuns:

Nu mai incerca tot felul de creme sau solutii cum auzi la altii, cel mai bine e sa te duci la dermato, sa iti dea de facut si niste analize sa vada daca ai ceva in sange si pe baza lor sa-ti prescrie o reteta ceva

| mihaelanikol a răspuns:

Am folosit si eu cleaskin de la avon si e atat de bun ca zace prin cosul cu cozmetice...doctorul e solutia pentru cosurile mai severe, sa spun asa, mai ales daca iti lasa cicatrice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nu am avut astfel de probleme medicale.
Consultă cel mai bine un medic dermatolog pentru un diagnostic diferențial și un tratament corespunzător.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tratamentul Anti-Acnee de la Acnezine
Puteti comanda telefonic la 0744569069

| andreea_3150 a răspuns:

Incearca cu pudra de argila. e foarete eficenta.se gaseste in farmaci costa 70 bani plicul.gasesti pe spatele plicului modul de folosire.

| dete a răspuns:

Poti folosi clearskin de la avon.winking