| Daysukki a întrebat:

Voi ce faceti in vacanta? in timpul liber. m-am plictisit.eu niciodata nu fac nimicsad...

Răspuns Câştigător
| stiiix a răspuns:

In vacanta asta mi-am propus ca nu mai fiu atat de lenesa, sa citesc o carte buna, sa vad cateva filme frumoase si chiar sa ma apuc de invatat serios.
Mai ales pentru ca ne aflam in anotimpul de iarna, iti poti scoate prietenii la o bulgareala.iti vor aprecia initiativa.
Mobilizeaza-te, pune-ti imaginatia la contributie si-o sa vezi ca totul o sa fie bine si plictiseala o sa dispara cat ai spune "peste!".

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu in majoritatea timpului ma uit la The Vampires Diaries, rapund pe TPU si ma uit pe facebook!

bye-bye

| Static a răspuns:

Da cu matura, sterge praful, gateste, spala rufe, citeste, invata. big grin, fundita?

| AdePoli a răspuns:

Cati ani ai? Iesi in club, baruri, fete etc...

| johnny_2986 a răspuns:

Pai, du-te in puburi, cluburi, prin oras nu stiu.
la o amica acasa, uitati'va la un film :p

| Lexuletz a răspuns:

Buna, depinde in ce vacanta, eu cand nu merg la mare sau la munte, ma duc la tara la bunicii mei si imi cumpar o piscina gomflabila si pun apa in ea iar mai spre seara ma balacesc. Iarna ies afara si ma joc cu surorile mele (gemene su au amandoua 7 ani happy ) ori facem oameni de zapada. Deci aproape in fiecare weekend merg la bunici. Uneori mai ies cu cainii in fata portii si ma laud laughing asa foarte putin... ei bine acum depinde ce doresti tu sa faci pupici multi!