| Winner09 a întrebat:

Ce faceti in timpul liber din vacanta asta?

12 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Bună!
Citesc,ascult muzică, îmi confecţionez câteva bijuterii, mă relaxez.

| anss23 a răspuns:

TPU,Facebook,ascult muzica, omegle, merg la patinoar.laughing

| Musique a răspuns:

Am câteva cărți bune pregătite și abia aștept să le citesc. big grin
Tu?

| Winner09 explică (pentru Musique):

Eu nu prea stiu ce as putea face..Toata vacanta pana acum mi-am pierdut timpul.Si nu imi place sa citesc. m-am gandit sa incep sa refolosesc si sa innoiesc niste haine frumoase dar vechi...

| CautNume a răspuns:

Ma uit la filme, ascult muzica si ma gandesc ingrozita ca am o gramada de teme...

| LolaLollita a răspuns:

Scriu intr-o agenda happy

| TheStory a răspuns:

Stau la PC.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dorm, stau la PC, ascult muzica, ma uit la filme, ma uit la TV.

Răspuns utilizator avertizat
| Antoniacopiluța a răspuns:

Ma distrez cat mai am timp si lenevesc!laughing

| Ana_4223 a răspuns:

Pai stau in casa (pe laptop la televizor mananc dorm vorbesc la telefon prin mesaje)
Ies afaara cu prietenii(ne plimbam mai barfim laughing asa ca intre prietenii.laughing radem ne ajutam)
Plec pe la tara pe la o colega(mergem la discoteca)

Mda nimic interesant