| Arex a întrebat:

Voi ce faceti vara? cel mai interesant raspuns primeste automat funda.

8 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Încerc să fac un ban şi totodată să mă distrez.

| papusica987 a răspuns:

Fac dragoste
batting eyelashes

| Patricia96 a răspuns:

EU FAC NISTE CURSURI DE COAFOR,MANECHIU,PEDICHIURA, citesc, invat, facebook, iesiri cu prietenii pe afara...monotonie oricum :/...
tu ce faci?

| XxXSabyXxX a răspuns:

Poi eu ma joc toata ziua la pc si pe iPad.Cateodata ma intanesc cu prietenii, mai citesc o carte sau imi fac temele! tongue

| SmRpT a răspuns (pentru XxXSabyXxX):

Mai iesi si din casalaughing) o sa regreti dupa aceea, iti spun eu.mergi la strand ca de aia e vara, la mare daca ai voie, la muntesmug

| XxXSabyXxX a răspuns (pentru SmRpT):

Mai ies nu-ti fa grijibatting eyelashes nu am zis doar ca ma intalnesc cu prietenii straight face. Ma duc la mare, la munte ca toata lume merge. tongue

| SmRpT a răspuns (pentru XxXSabyXxX):

Asa,foarte bine. distreaza-tebatting eyelashes

| XxXSabyXxX a răspuns (pentru SmRpT):

Merci