| AidaAmaranta a întrebat:

Voi ce parere aveti despre Triunghiul Bermudelor.Acum cateva zile in urma am vazut la TV era un film si se numea triunghiul bermudelor, se spune ca locul acela este blestemat?! si ca in mod misterios sute de barci si avioane au disparut. iar nu sau gasit cadavre sau ramasite de parci.

?

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu e niciun mister. T. B e un loc normal, numai ca il interiorul sau se desfasoara fenomene magnetice si electromagnetice de mare intensitatewinking

| Maia a răspuns:

Cu exactitate nimeni nu stie ce se intampla acolo. Mie mi se pare a fi un loc cu campuri magnetice si curenti.Insa din cate am citit despre Triunghiul Diavolului, legenda spune ca este un loc misterios unde ar fi extraterestii si tot felul de creaturi si totusi sunt sceptica in privinta asta si sustina teoria curentilor si a campurilor magnetice. Oricum ceva este acolo din pricina faptul ca au disparut multe ambarcatiuni si avioane.

| darkeyes a răspuns:

Am vazut si eu filmul.Sunt numeroase documentare.Eu cred ca s-a intamplat ceva acolowinking nu se stie. dar chiar asa o coincidenta, sa se intample toate in lant formand un triunghi. super thinking

| Boniboon a răspuns:

Nu cred ca este o "gluma", poate intr-adevar este ceva adevarat. Nu degeaba au disparut asa multe barci si avioane. Se spune ca din cauza extraterestrilor se intampla chestiile astea acolohee hee.