| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce semne/alunite aveti?

6 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Eu acum am doar niste semne simple si normale ca tot omul.Pe fata picioare, gat, maini etc mici si nu ma deranjaza cu nimic.
In schimb de cand m-am nascut pana la varsta de 12 13 ani cam asa am avut pe burta o pata rosie/visinie in forma de ciorchine de strugure.In partea stanga la cativa cm de buric si, si acum daca esti foarte atent parca se vede urma pe unde a fost.
Nu stiu cum mi sa tras si de ce, medicul cand m-a dus mama la el a spus ca mi-o poate scoate dar mai bine sa o las acolo ca ori o sa imi treaca o data ce cresc ori o sa ma cunoasca barbatul dupa ce ma marit si acolo am lasat-o daca a zis ca nu e ceva grav.Batrani ziceau ca i-a fost la mama pofta de struguri cand a fost insarcinata si ori a furat ori a tinut pe burta si de aceia mi-a iesit.

| RobertMoon a răspuns:

Am un semn mic pe gamba, un triunghi.

| anamariarot a răspuns:

Vergeturi pe șolduri, alunițe pe umeri și semne pe obraji de la zgârieturile fratelui mai mic big grin

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Semne nu am, alunitele sunt normale

| Anon31241212 a răspuns:

Am un semn in zona pelvisului și o aluniță pe fata exact unde o avea Elizabeth Taylor și una în frunte foarte mică.

| Slipknotana a răspuns:

Am pe degetul mijlociu de la mâna dreaptă o chestie căreia eu îi spun aluniță desi nu prea îmi pare a fi una şi o am de aproximativ 5 ani. Şi mai am si semnul de la vaccinul care se făcea nou-născuților până în anul 1999, pe umărul stâng.