| RoooneyThePuf a întrebat:

Voi ce tip de par v-ati dori sa aveti? Eu am parul drept, de parca-i indreptat cu placa, dar mi-as fi dorit sa il am ondulat/cretsadbig grin

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Parul meu sta cam cum ii zic eu sa stea. L-am dresat destul de binehee heeStarea lui naturala e undeva intre drept si bucalat.Inca nu s-a decis ce vrea sa fiewaiting

| pretzel a răspuns:

Eu am parul ondulat\cret dar l-as vrea drept deoarece fiecare isi doreste altceva decat are si eu nu sar din aceasta categoria.Eu zic ca imi sta bine si cu parul drept dar si ondulat dar cea mai buna prietena a mea ma face mereu de ras si zice ca am par de oaie.sad

| D A R i U t S s A a răspuns:

Si eu il am la fel ca tine si foarte multe fete mi'au spus ca isi doresc un par la fel ca al meu, deoarece ele isi intind parul mai zi de zi.:-|
Eu una ma multumesc cu parul meu :d

Cu drag, Daria!

| Petronela a răspuns:

Eu am il am in sus drept si jos(la varfuri)e ondulat(putin cret). Mi-as dori sa am parul drept.

| anusha a răspuns:

Buna, de asemenea am parul drept si eu uneori l-as fi dorit sa il am putin ondulat, dar imi place si asa, deorece foarte usor il pot aranja. Mereu ne dorim ceea ce nu avem. Fiecare este unic in felul sau, de aceea trebuie sa ne bucuram de ce ne-a dat Dumnezeu.