| Anileda a întrebat:

Voi credeti ca radu valcan a fost cu elena voscoboinic?

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Se poate. Dar sincer nu inteleg ce rost are atata interes in relatiile celorlalti. Nu poti fi prieten cu cineva ca incep imediat barfele. Daca ei au avut o relatie pe care nu au facut-o publica e treaba lor. Nu inteleg de ce trebuie sa stie ceilalti ce fac vedetele. Si ei sunt oameni si e normal sa aiba cate o relatie indiferent ca e vorba de prietenie sau mai mult. Toti cauta subiecte incredibile, senzatii. Oamenii astia muncesc de obicei foarte mult si cand vor si ei sa se odihneasca intr-o vacanta ori sa iasa la o plimbare sunt asaltati. Nu e foarte frumos.

| L a răspuns:

Da eu asa cred ca au fost impreuna, toate pozele care i-au surprins impreuna.nu crd ca erau doar amici smug.`Chiar el intr-o emisiune pe acasa a recunosut oarecum, dar asa cu subinteles.