| simoSTAR a întrebat:

Elena voscoboinic si radu valcan, sunt sau nu impreuna?

Răspuns Câştigător
| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Din cate am vazut azi la acasa tv se pare ca da.Ma bucur pentru ei. Fac un cuplu frumos.Pa,Pa!

5 răspunsuri:
| ilovemusic a răspuns:

Nu sunt impreuna, ea are prieten.Au facut public la tv ca nu sunt impreuna si la acasatv si la protv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, dar cred ca nu, oricum, le-ar sta bine impreunahappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca sunt pentru. ca ia a dansat in noul sezon cu iubitul dinnainte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, daca is in preuna, dar ar fi ceva frumos, ca fac o pereche super.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, cred ca sunt impreuna dar deocamdata nu pot face public lucrul asta.Nu a depins de ei.