| Noname_8352 a întrebat:

Voi credeti ca vine sfarsitul lumiirolling on the floor?^^

8 răspunsuri:
| TSO7 a răspuns:

Daaaaaaaaaa

NU...cine crede mah, nu crede nimeni laughing

| BlueBird a răspuns:

O prostie!

| EmyliaSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Da.cum sa nu. uite acumlaughing)e a 2 intrebare de genul acestastraight facesi nu ultima.fiti seriosfi.

| Elenna219 a răspuns:

E o prostie, nu cred in asta

| agresor024056 a răspuns:

Nu,nu cred. Dumnezeu face ce vrea.Si sfarsitul lumii se spune cand evreii vor renunta la religia lor si vor devenii ortodoxi. Sper ca te-am ajutat.

| monykutza a răspuns:

Nu vine stai linistita!
Nu suntem noi chiar cei mai pacatosi ca sa ne omoare acum Dumnezeu! big grin

| crisy_9816 a răspuns:

Eu nu cred, pentru ca astrologi au mai zis si in 98 si in 2000 si in 2005 deja m-am satuta asa ca eu nu cred daca dumnezeu vrea sa murim atunci asa o sa fie dr dumnezeu nu vrea sa moara nimeni

| 5614m a răspuns:

Sf lumii vine d vre.o 50 d ani.dar s pare ca nu a ajuns nici acum.dar poate vine mainelaughingrolling on the floor... aaaaa sh am my auzit ca a fost amanathlaughingrolling on the floor)loooooool cate idioteniilaughingpot spune romanii nostrilaughing"sa amanat sf lumii". asta inseamna ca e programat?rolling on the floor