| iubita_7611 a întrebat:

Voi credeti in zodi?straight face
mie mi se pare o mare prostie oh go on
funda love struck

9 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

La fel. Nu cred, e o porcarie laughing

| AnnaMariaaa a răspuns:

Nu cred, adica mi se pare o prostie cand scrie acolo ca iti vei gasi marea dragosteoh go on ca maine castigi nu stiu cati bani...

| moniii a răspuns:

Dapz:D
este un zodiac care toth timpul me se adevereste.
www.horoscopdragoste.ro
incearca:D
:*

| M.madallina a răspuns:

Cand imi cumpar vreo revista, de curiozitate citesc horoscopul dar nu cred in el; sunt atatea persoane nascute sub semnul unei anumite zodii, si toate aceste persoane au personalitati diferite unele de altele; de aceea unelor persoane li se potriveste altora nu

| Muppet a răspuns:

Nici eu nu cred dar ma mai uitam întâmplator pe la televizor și sa întâmplat sa fie adevărat ce spunea. Ma rog nu mereu laughing

| misu a răspuns:

Ce intrebare...normal ca e o prostie. ia 10 ziare diferite si vei avea 10 raspunsuri diferite

| Nume a răspuns:

Si mie la fel nu se poate ghici in stele, globuri etc. dar Dumnezeu ne stie viitorul

| specialistul97 a răspuns:

Ar trebui sa crezi big grin deoarece la mine la zodia fecioara e adevarat ce a scris laughing))))

Nu vreau nici o funda, doar daca vrei tu, nu cersesc rolling on the floor))
Nu-mi pasa mie de funde bla bla laughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vino si alaturate Comunitatii de Romani din New World.
Romania are nevoie de tine!Hai Romania!
http://www.erepublik.com/en/re­ferrer/lostROsoul