| FetitzaFrumusik a întrebat:

Voi cum invatati limba engleza? Repede sau foarte greu happybatting eyelashes

4 răspunsuri:
| Cosmin1I a răspuns:

Foarte repede.Este chiar usoara

| AleWhatever a răspuns:

Foarte repede. eu consider engleza limba mea materna. stiu ca suna ciudat, dar eu vreau sa scriu un roman in engleza, jurnalul meu e in engleza, sunt la teatru in engleza si mergem in San Remo la festival anual, cu prietenele de la teatru vorbesc numai in engleza si vreau sa ma duc la facultate in Anglia. deecii. repede. happy
)

| LuLu1998 a răspuns:

Repede...dar depinde de prof cum ti-o explica

| hifluffy a răspuns:

Foarte repede, oricum, gramatical, este mai usoara ca lb. romana. big grin