| DiamanteleSeSparg a întrebat:

Voi cum reactionati atunci cand un tampit va arata semnul ala pe strada fara sa fi facut ceva? Sariti la bataie sau ce faceti?laughing

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Sall. Asa se spune: Nu incerca sa faci pe cineva sa te inteleaga, ca nu vei reusi. Tot asa si acei indivizi care arata cu degetul. Acela este nivelul lui. Tu nu vei putea sa-l educi, indiferent ca-i spui sau nu. El nu va intelege. Are universul lui, si gata. Deci. Decat sa deschizi cu cineva un comflict, mai bine-l aplanezi. Traieste pentru tine, traieste-ti viata, ca ai numai una singura pe acest pamant. Ignora tot ce nu-ti este de folos. Pa!

11 răspunsuri:
| stweety10 a răspuns:

Pai daca e tampit ce sa-i faci? Mergi inainte si il lasi in treaba lui. Nu e bine sa te pui cu prostii.

| ZethOfficial a răspuns:

Arat si euwinking

| NorbO a răspuns:

Depinde de situatie si daca esti singur sau nu.
Dar nu are rost sa ii bagi in seamahee hee
Bafta!

| sCzKun a răspuns:

Il ignor, daca insista, il bat happy

| Goldenboy97 a răspuns:

Ii spun:bagati-l in fund ma lake rolling on the floor

| EvelynAnLavey a răspuns:

Simplu...nu il bag in seama... dacacineva iti arata asta pe strada fara sa fi facut nimic ori vroia sa se dea in spectacol facand un lucru tampit ori e cam bolnav mintalstraight face

| Angelofdarkness862 a răspuns:

Il urmaresc pana intr-un loc mai retras scot pistolul si trag pana nu il mai recunoaste nici masa sau direct pe strada aplic ce am invatat la karate pana nu se mai ridica. Posibilitatile sunt infinite oricum nu mai vede lumina zilei big grin Apoi il bag intr-un bloc de ciment si in mare cu el.La fel ca la ultimul care ma jignit.

| swag a răspuns:

Il fac in toate felurile in mintea mea, zambesc rautacios, apoi ma fac ca nu l-am vazutlaughing

| BuBuRuZa_7392 a răspuns:

Aratai si tu si zii iti place prostule!

| Vexio a răspuns:

Nu il bag in seama si ma rog sa nu ajung ca el...

| drakdivin a răspuns:

happy Depinde. In mare parte eu unul sunt calm deci as trata situatia cu calm. Las intreba frumos daca cu mine si de ce. si daca continua cu astfel de comportamentwinking o putem aranja altfel. laughing deci da brutalitate