| MarcŞiAtât a întrebat:

Voi cum treceti peste momentele grele?

8 răspunsuri:
| marialungu a răspuns:

Le lasi sa treaca de la sine, te ajuta Dumnezeu sa treci peste toate

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Eu trec peste momentele grele stand alaturi de cele mai bune prietene!
O zi buna!

| reihiuke a răspuns:

Nu exista momente grele in sine. Momentele sunt grele sau usoare in functie de tine. "Din cauza ta" sunt grele sau nu. Daca gasesti un om caruia sa nu i se para greu un moment care tie ti se pare, inseamna ca problema e la tine; altfel acel moment ar parea greu pentru toata lumea.

| reihiuke a răspuns:

Deci ar trebui sa te intrebi, de ce ti se par momentele grele, ca sa ajungi la un raspuns si sa nu te blochezi happy

| caterinasmile a răspuns:

Razand :X :*

Răspuns utilizator avertizat
| Leptosome a răspuns:

Destul de usor, dar imi raman amintiri care nu imi dau pace apoi cateva saptamani, luni... Pai am hobby-ul de a scrie, ascult muzica. Traiesc cu " Zambeste, maine va fi mult mai rau!"

| Manescu_Andreea_1995 a răspuns:

Eu trec peste momente grele uitand