| TabooR a întrebat:

Cum sa treci peste momentele grele fara sa iti pese?
se poate?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Atâta timp cât ai suflet nu ai cum să nu-ți pese!
Durerea sufletească nu se poate descrie în cuvinte!
Pa, pa.

| alonet a răspuns:

In crestinism este solutia cea mai buna, credinta in Dumnezeu te ajuta sa iti recapeti pacea de exemplu pentru incurajarea ta citeste in Romani 8:28 sau Apocalipsa 3:19.
" Eu mustru si pedepsesc pe toti aceia pe care-i iubesc. Fii plin de ravna, dar, si pocaieste-te!"
20. Iata Eu stau la usa si bat. Daca aude cineva glasul Meu si deschide usa, voi intra la el, voi cina cu el, si el cu Mine.

| CJ23MDL a răspuns:

Uneori incerci sa fi indiferent si sa zici in mintea ta ca nu iti pasa, dar de fapt nu e asa. Incearca sa fi nepasator/oare si sa treci mai departe. Normal ca daca ai ambitie treci peste orice

| Alecsa_4474 a răspuns:

Indiferenta doar ce.l mai tare! happy