| georgyana1398 a întrebat:

Voi cum v-ati convinge mama sa va lase sa dormiti la o prietena daca ea ar insista ca nu va >lasa?:batting eyelashesvreau cat mai multe rasp:*:*:X

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Ai putea afla inainte care este motivul "pentru care iti interzice". Odata aflat, iti va fi mult mai usor sa o convingi.
O zi buna si succes!
P.S. Tot nu ti-ai gasit prietena Daniele?laughing

| TeQui a răspuns:

Pai,,sa vedem m-as ruga mult de ea, i-as spune ca imi iau tel mobil la mine sa ma sune... ca mama prietenei a fost de acord sa dorm la ea, sau daca nu merge incep sa plang cu lacrimi de crocodil, dupa care i se face mila daca nici asta nu ar merge as fugi de acasa laughing incearca sa te rogi multtttt,,,,, dar trebuie sa o cunoasca de asemenea mama ta pe pr ta sa nu zica ca te duci pe alt undeva smug)

| georgyana1398 explică:

O stie mama mea si pe pri mea si pe mama ei...a rugato si prietena mea si mama ei sa ma lase si eu am rugat-o dar tot nu vreastraight face...nu stiu cum pot sa o mai rog.si daniel daca vrei sa vb da-mi id tauoh go on

| PufosHenieEe a răspuns:

Mama ma lasi sa dorm la... daca zice nu spui mersi papa si pleci laughing ...eu asa fac