| metricfan1 a întrebat:

Hei TPU, am nevoie de ajutor! rapid! vreau sa merg la mall cu o prietena si nu ma lasa mama... aveti vreo idee cum sa o fac sa ma lase sa merg? rasp pana in 3 jumate! plsss!

Răspuns Câştigător
| uzzyincateiubeste a răspuns:

Incearca sa o faci sa nteleaga ca nu ti se intampla nimic.ma gandesc ca ii ie frica pentru tine.sau vezi ce -i zici. daca nu vrea cu frumosu apeleaza la amenintari.gen : daca nu ma lasi nu mai ai vb de la mine.ca nu mai am 2 ani. vezi tu

1 răspuns:
| FireNinja a răspuns:

AM exact aceiasi problema, dar cu iesitul afara laughing...nu stiu ce sa faci.gandestete de ce nu te lasa si poate reusesti sa faci ceva