| Dragon15 a întrebat:

Voi fetele ce alegeti un baiat cu muschii si patratele mai timid sau unul fara patratele care nu este timid.

4 răspunsuri:
| Kanpeki a răspuns:

Din pacate fetele cauta baietii "rai". Cu cat ai mai mult tupeu, cu atat te plac mai mult. Trist.

| RAY a răspuns:

Cand o sa intelegeti ca a place ceva sau pe cineva e un gest involuntar nu noi decidem ce ne place ce nu ne place, atractia fizica inseamna aspectul fizic atat nu carcaterul

| irina300 a răspuns:

Hei!

In primul rând, eu nu am o atracție asa pentru băieții cu mușchi... Adică, wow da. Ai muncit pentru Mușchii aia dar pana la urma sunt doar mușchi... Acum nu spun ca imi doresc un băiat finut plin de șunculiță! NU! Pur si simplu sa fie un băiat normal, nici timid nici sa bage capul in pământ când vreau sa ma uit la el si bineînțeles conteaza si caracterul foarte mult.

Fetele au gusturi diferite happy si băieții la fel.

| Emmah28 a răspuns:

Este adevarat ca si aspectul fizic conteaza destul de mult in ziua de azi, insa majoritatea fetelor se indragostesc mai degraba de o personalitate puternica decat de un pachet de muschi.