| anonim_4396 a întrebat:

Un baiat timid(mai ales cu fetele) o sa aiba vreodata o prietena?De ce?

3 răspunsuri:
| Annim a răspuns:

Baiatu in cauza nu esti tu cumva?
sigur ca va avea omul asta X o prietena Y big grin dar se va adapta greu sad

| DyaNna249 a răspuns:

Pai, cunosc un baiat care inainte era foarte timid cu fetele cand era vorba de relatii sau dialoguri mai speciale. Se pare ca o fata il placea de mai mult timp... Fata a facut primul pas si au inceput sa aiba o relatie :X, in primele zile nici nu se bagau in seama la scoala, acum dupa aproape 2 luni, baiatul iese cu prietenii (ceea ce nu facea inainte), este foarte romantic (inainte nu stia nici cu ce se mananca romantismul), este foarte social, etc etc. Fata l-a schimbat mult pe baiat numai cu afectiune si iubire, asa i se va intampla si baiatului despre care vorbesti! :*

| aaaalllee a răspuns:

Logic ca va avea.happy