| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a întrebat:

Voi in ce locuri va ascundeti cand fumati ca sa nu va prinda parintii?

Răspuns Câştigător
| Kalyn a răspuns:

Eu stau la tara si nu imi este greu sa ma ascund deloc...vedeti voi exista o idee cum ca "la tara totul se afla" iar parintii mei se bazeaza pe asta, asa ca eu merg in sat unde sunt cam tot timpul oameni si fumez cu nesimtzire in fata lor, asa ca ei nu vor stii ce sa creada si merg pe ideea ca ai mei stiu astahappy in restul saptamana cand sunt in oras la liceu nu trebuie sa ma ascundbig grin

7 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Eh acu cativa ani fumam prin wc la tararolling on the floor
Stateam cate 10 min in wc de se gandeau astia ce fac lolrolling on the floor

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pi dupa blocuri. fundita?

| TSO7 a răspuns:

Cel mai bun loc sa te ascunzi e in bucatarie. Astepti pana se intorc ai tai de la lucru si cu cateva minute inainte sa ajunga aprinzi tigara.
Bafta

| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

Eu ies pe afara si nah. iti inchipui ca nu ma vede nimeni. ca asa in casa sau curte, e incredibil sa nu te vada laughing

| ankadella a răspuns:

Depinde. in spatele parkului din oras, ceapeu. etc;**

| pulisor a răspuns:

Eu merg de la scoala cu prieteni cand mai fumez si gasim un loc printre blocuri

| AlexOG a răspuns:

Cand esti singur acasa la gura sobei, cand nu incearca dupa blocuri, in magazia de lemne sau in beci, intr'un parc, dar e indicat sa fumezi mai mult pe inserat.