| denis_8969 a întrebat:

Voi iubiti caini happy daca va plac zicetihappy

7 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Da ii iubesc foarte mult si mi-as dori sa am si eu unu saddar mama chatterbox. Pana atunci ma multuumesc cu cateluul iubitului meu, Micky, un bichon maltez alb :Xil ador :X:X:X e un scump :p

| Mao a răspuns:

Iubesc absolut toate vieţuitoarele exceptând insectele de orice fel. Câinii pe care îi am nu sunt de nicio rasă necunoscută şi specială, dar sunt ai mei, şi ţin la ei cum ţin şi ei la mine. Pe lângî asta, câinele e cel mai loial animal dintre toate (Uită-te la A dog's tale : Hachiko sau caută pe wikipedia povestea câinelui Hachiko).

| BloodPrison a răspuns:

Logik ca-i iubesc, ii ador.La apartament am un shitzu si la curte un ciobanesc si un bichon maltez.Tu ai catei?hee hee

| Annd a răspuns:

Da iubesc caini sau cainii, in fine. Ciobanescul german si Labradorul, preferatii mei happy

| vladeueu_4450 a răspuns:

Da normal...cui nu-i plac...

| Anon352 a răspuns:

Daa. LOgiic. Iubescc foarte mult cainii sunt felbetia mealove struck
I

| קคקยรђเςค a răspuns:

Ii ador...i love puppy:X:X: