| oana23madrid a întrebat:

Ce animale va plac? iubiti caini?

32 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Iubesc toate animalele. Cel mai mult imi plac pisicile. Am doua pisici pe care le alint toata ziua.

| AvalohAlyn a răspuns:

Imi plac papagalii si hamsterii.Am o simpatie si o apreciere deosebita pentru aceste animalute dragute.happyDar si celelate imi plac...

Stefan
| Stefan a răspuns:

Iubesc foarte mult cainii, am un pichinez, micut, dragalas, jucaus, dar este atent si ne anunta daca avem musafiri. Iubesc animalele ele ne fac viata mai frumoasa.

nony
| nony a răspuns:

Hop si eu. Ce caini mai?! Cats rulzzzz devil. Seful lor, je.

| Vizitiul a răspuns:

Imi plac si cainii, dar tot mai mult imi plac pisicilehappy

| Gabystelistu95 a răspuns:

Iubesc pisicutele, cainii mai putin.

| antonia09 a răspuns:

Eu iubesc animalele in mod general, am avut de-a lungul timpului papagali - perusi, caine (Max-Setter Irlandez si Otty - metis intre lup si maidanez) si pisica. In momentul de fata unde locuiesc nu am nici un animal deoarece fetita mea este prea mica, dar acasa la ai mei a ramasa motanelul meu scump, Mishu (bilmanez seal point).

| daniDeeDee a răspuns:

Iubesc cainii, am doi catelusi. happy

| Ana_6509 a răspuns:

Iubesc animlele, in special cateii-am 3happy. Daca as putea le-as oferi tuturor cainilor de pe strazi un adapost.
Mereu am vrut sa devin doctor veterinar, ramane de vazut cum evolueaza lucrurile...
Tie iti plac?

| JoJo a răspuns:

Imi plac mult porcusorii de guineeabatting eyelashes, hamsterii si caii... dar iubesc si catzeiihappy

| albastrel a răspuns:

Iubesc cainii si cai big grin

| Orannginna a răspuns:

Da, cainii si caii imi plac cel mai mult. Si am si o catelusa... mica mica!hee hee

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Caini, pisici, cai, delfini, maimute, hamsteri, papagali, etc.

| Brigitta a răspuns:

Iubesc toooate animalele big grin Caini, pisici, pasari, pesti, reptile...
Am si eu o pisica. Daca as locui la casa as vrea si doi caini big grin

| Kidu a răspuns:

Ador cainii si prietenia lor.happy

| fevrier a răspuns:

Lupi.

| Larette a răspuns:

Cainii mei preferati sunt husky si labrador. Mi'as dori si eu dar nu ma lasa mama straight face god.

| cosmin_3603 a răspuns:

Cainii:X, am 3 caini. Am un labradorn un sorecar si un pichinez:X. Si mai imi plac si pisicile, dar din pacate nu am niciunacrying

| r8driver a răspuns:

Iubesc animalele si fetelewinking

| Aurelia a răspuns:

Cel mai mult imi plac pisicile, fiindca sunt atat de dragute, pufoase si alintate...imi place felul lor de a fi, imi place ca se cuibaresc in bratele stapanului si adoarme acolo:X Totul imi place la ele, inclusiv mieunatul lor:*

| pysyuctzza a răspuns:

Am un Doberman, dar vreau sa-mi cumpar si un JackRussel terrier, iubesc catzelusi...:X

| oana23madrid explică:

Pentru bacemi:da imi plac foarte mult ii ador

| Brun3tte a răspuns:

Catelusii peferatii mei mai ales aia mici love struck

| ChibiRose a răspuns:

Iubesc catelushii, matematica, baietii, etc...

| broscutsaaa a răspuns:

Catelusii:X Pur si simplu ii adoooorrr:X
Si imi plac si ratoniihee hee. dar fiindca sunt purtatori de boli nu am unul sad

| illusion a răspuns:

Pai.imi plac toate animalele in fine, cu mici exceptii...momentan am 2 caini, 2 pisici si 2 papagali (nimfe care sunt in perioada de imperechere) mai am o surioara deci cate unul pentru fiecare :X:X cu ocazia aceasta le multumesc parintilor mei ca imi permit sa am atatea animalutsse care imi fac viatssa frumu :X:Xlove struck

| viorel13 a răspuns:

Caini sunt singurele animale care imi plac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa foarte mult:X:X:X:Xiubesc catelusii...si in general imi plac animalele dar in special cainii)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iubesc toate animalele. fetele, simi plac fructele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, îmi plac foarte mult animăluţele, mai ales câinii, însă deoarece necesită multă atenţie şi îngrijire, şi părinţii nu prea îi agreează nu pot să ţin unul sad însă... am un motănel, şi cred că este sufiicient. Uneori poţi să ţi mai mult la un animal decât la o personă. Iubesc mult animalele decând sunt mică. Dar tu?
Mult succes, şi zi de zi să ai o zi bună happy