| BoboooBubuuu a întrebat:

Voi pe cine iubiti cel mai mult din lume? Daca iuibiti ca si mine primiti fundita.

Răspuns Câştigător
| Brookee a răspuns:

Pe cea mai buna prietena a mea, pe parinti si.pe amstaff-ul meu

4 răspunsuri:
| BoboooBubuuu explică:

Draga Brukall, ai fost pe aproape... mai erau doua persoane. Dar fiindca esti singura care ai nimerit macar doua din patru primesti funda. Te kiss dulce sa ai grija de tine si de prietena ta.

| EVILeu a răspuns:

O fata... de 2 ani happy n-am fost impreuna dar inima inca bate pentru ea posibil nica sa nu-mi treaca prea curand ^^

| euforie08 a răspuns:

Iubesc ca si tine

| Mamona a răspuns:

Eu sincer, pe mama. e unica fiinta pe care o iubesc big grin