| OctaLoL a întrebat:

Deci...Ma primiti si pe mine in T / A?:big grin

40 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Desigur!

| lalalalallll a răspuns:

Nu

| ɔɐıɔ a răspuns:

Jet

| MyObsession a răspuns:

Jet mă.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MyObsession):

Ce ai cu saracul tip? Lasa-l sa intre... nu ma mai mira ca a pus intrebarea asta, la cata rautate e pe T/A...

| MyObsession a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e răutate pe T/A numai că sunt mulţi copchii care vor să se bage la noi cu întrebări de toată idioţenia posibilă,care a mai fost pusă de N ori, şi iar şi iar şi iar.
Nu suportăm întrebările de acest gen, da' el singur nu se poate integra? Aşa cum am făcut eu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MyObsession):

Foarte bine ai facut. Vad ca ai cont din august (nu stiu daca ai avut altul inainte) si ca esti mai dura de felul tau. Poate ca tu esti, dar persoanele care intreaba sunt mai sensibile, asta e clar. Nu trebuie sa le zicem : ''jet, pa, pleaca, x('' direct, deoarece nu o sa inteleaga nimic si de-aici posibil sa avem si ceva razbunatori care o sa puna acele intrebari enervante doar in ciuda. Putem sa explicam ca e o categorie libera, si ca nu ai nevoie de bilet de trecere, ca, asa cum ai zis tu, te poti integra singur. Sunt sigura ca ar intelege. Cat despre intrebarile idioate repetate, nu e nimic, poate persoana respectiva stia de faza respectiva doar de putin timp, si a uitat sa se informeze, caci toti gresim.

| MyObsession a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,dar sunt şi unii trolli care pun la fel,dar în limba chineză, mă refer la scrisul de nedecodat.Şi atunci norrmal că facem aşa, cel puţin eu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MyObsession):

Aaa, aici e altceva. Cei care pun intrebarile cu scrisul indescifrabil sunt mult prea tupeisti, deoarece cauzeaza rani oculare, si vor sa para mai cool decat (nu) sunt. Astia merita sa raspunzi cum ai facut, ca si eu fac la fel.

| MyObsession a răspuns (pentru anonim_4396):

Vor doar atenţie ăia.Sunt ''forever alone'' în viaţa reală şi de ce să nu se bage în seamă pe un site public?

| Foxie2 a răspuns:

Normal...

ca nu!
De ce? Ai inceput cu stangul de cand ai pus intrebarea asta.
*majuscule fericite*!

| Dumnezău a răspuns:

Categorie stupida.Alatura-te categoriei intunecate... avem cozonac!

| MyObsession a răspuns (pentru Dumnezău):

Ămm.
Join in the dark side, we have cookies.-__-
După asta te-ai inspirat? :3

| Dumnezău a răspuns (pentru MyObsession):

Nu eu m-am inspirat de la Star Wars, SW s-au inspirat de la mine, inca de dinainte de a incepe timpul.Si,totusi,am cozonac; ii bun! tongue

| MyObsession a răspuns (pentru Dumnezău):

Atunci dă-mi şi mie dacă tot zici că e bun, că doar eşti mnezosmug

| Dumnezău a răspuns (pentru MyObsession):

Uhm...nu primesti!

| MyObsession a răspuns (pentru Dumnezău):

Vai,dar ce am făcut atotputernicule?sad

| Dumnezău a răspuns (pentru MyObsession):

Oamenii cu geaca mov nu primesc cozonac!

| MyObsession a răspuns (pentru Dumnezău):

E hanorac.Deci dă-milaughing

| Dumnezău a răspuns (pentru MyObsession):

Your argument is invalid.Totusi,primesti,sa fie de sufletul meu pe lumea cealalta; desi nu stiu daca stai in Cluj, Tg.Mures,sau in Bukresh. thinking

| MyObsession a răspuns (pentru Dumnezău):

Vai,mersi.Adu comanda în Bucureşti.Slavă ţie mnezo!laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Auu, tu te dai la MyObsesion! Doar eu sunt sora ta, ce te-a apucat?

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ma dau la ea, ma dau la cutu' negru al ei! smug

| Dumnezău a răspuns (pentru MyObsession):

Vine,da' are taxe postale de 700%. *picard facepalm*

Apropo, vezi ca te abuzeaza un marlete cu stupid.

| MyObsession a răspuns (pentru Dumnezău):

*pokerface* hai, 140% ştii tu,ca la ruşi.
Mi se rupe de el şi de stupidul lui.
Ştii, nu e cuţul meu, eal unei prietene dar ţi-l trimit prin colet dacă vreismug

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Si eu am un cutu negru cu maro, si poarta numele de Bella!

| Dumnezău a răspuns (pentru MyObsession):

Putin' some hatin' on you,like a boss! Nu imi place cutul,e negru si nu e pe gustul meu; mie imi plac aia medii, cu pete, Beagle parca le zice; sunt lungi tare.

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Cullen? smug

| MyObsession a răspuns (pentru Dumnezău):

Uuu beaglelove struck
Cu urechile aleasmug
Eu am schauzer.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Alice?

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Cutu' tau are numele Bella.Si eu te-am intrebat daca o mai cheama si Cullen, ca cea mai cunoscuta Bella de pe lumea asta, e din nefericire Bella Cullen/Swan din Gaylight. big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

E Bella si atat, de la faptul ca e negru de frumoasa.

| Holocaust a răspuns:

Nu trebuia să întrebi asta.E cea mai mare prostie.Ai trecere liberă, n-ai nevoie de pașaport sau mai știu eu ce...
Fază cu "Jet.", e ca o inițiere.
Baftă.

| ProjectJackpot a răspuns:

Doamne, ce categorie inteligenta!
*sarcasm dus la extrem*

| misterioaѕa a răspuns:

Dacă ne dai peste cap cu un comic.

| ihelpedyou a răspuns:

Romania e o tara libera, deci...

| WldWld a răspuns:

Da

| xElenaH a răspuns:

Terminati dracului cu intrebarile astea! E o categorie libera!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una nu am nimic in potriva chiar te invit happybig grin