| shine_8039 a întrebat:

Voi raspundeti la intrebari pentru funda?

Răspuns Câştigător
| Static a răspuns:

He he, ciudata intrebare. Sincer eu raspund deoarece ma simt bine cand ajut pe cineva, e o senzatie de placere sufleteasca; p, insa cum adica pentru funda? parca fundele astea ar fi adevarate si din aur! Daca ar fi asa aveam o multime pana acum big grin. Deeci nu! Nu pentru funde, ele sunt doar de forma si arata intreaga activitate a useri-lor de pe TPU big grin.

17 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Nu, in niciun caz. Raspund pentru ca stiu ca pot sa ajut si sa ii fac ziua cuiva mai buna. happy

| Maariiaa a răspuns:

Buna! Eu ca utilizator TPU raspuns la intrebarile de pe acest site numai si numai pentru ajutor. Nu ma intereseaza niste amarate de funde virtuale care imi aduc un rang virtual.

| anDa a răspuns:

Nu. Raspund in speranta ca pot ajuta.

| girlloveboy a răspuns:

Nu nu rasp pentru fundabatting eyelashes raspund pentru ca as vrea sa ajut...si daca dupa aia imi da funda ii multumesc dar nu ii zic funda fundaa...hai daca mai am zis la cateva rasp funda>:? am zis dar nu mereubatting eyelashes u dc raspunzii?

| kiky278 a răspuns:

Nup...eu raspund ca sa ajut pe alti

| f a răspuns:

Nu, la inceput ca sa ajut, acum doar de distractie.

| deadea23 a răspuns:

Eu, sincer nu. Ce conteaza ca ai o amarata de funda daca stii ca ai ajutat un suflet? happy

Peace.

| sweettyyyy a răspuns:

Nu, desigur depinde. Uneori pentru ca sa le ofer ajutorul!

| Diddy_5492 a răspuns:

Eu raspund la intrebari deoarece imi place sa ajut lumea!

| Rooby a răspuns:

Nu logic

| ade_9971 a răspuns:

Mnu fundita aia e o chestie asa ca nah ceva recompensa cica da scopul adv i sai ajuti pe oameni nu sa castigi funda asta-i parerea mea

| HoneyR a răspuns:

Eu cel putin nu raspund la intrebarile voastre pentru ca imi place sa ajut oameni happy

| micc a răspuns:

Da

| lifeislife a răspuns:

Dabig grin... dar nu stiu de ce laughing. in fine din asta raspundem la intrebari...asa credlaughing funda?puppy dog eyes

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, raspund pentru ca imi face placere happy.

xoxo, didi

| Catalina_5875 a răspuns:

Nu u