| faaalyoana a întrebat:

De ce stati pe TPU daca nu raspundeti la intrebari?

31 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Asta fac acum tongue

| Christina a răspuns:

Raspundem,dar nu la toate intrebarile, avem si noi limita noastra, nu?big grin trebuie sa stim cand sa ne oprimwinking
Noapte buna!

| Ella3133 a răspuns:

De lene rolling on the floor
unii nu raspund la intrebari idioate
unii nu vor sa raspunda
unii nu stiubatting eyelashes

| WR104 a răspuns:

Gandeste-te cum ar fi sa raspunda toata lumea de pe TPU la toate intrebarile.
Ai avea 12 000 de raspunsuri dintre care 10 000 raspunsuri de genul:nu stiu, da, nu, probabil, nu cred, asa e, da-mi funda si-ti spun apoi, etc.

| harhas a răspuns:

Ei stau numai la vanatoare..de coroane!
Eu ia-u ce imi ramane happy!

| DushulRece a răspuns (pentru harhas):

Cum sa scrii ia-u, U-ul ala ce reprezinta, vidul din creierul tau?

| eandopuncttk a răspuns:

Ca râd de idioti si idioate ca tine happy clar?

| κλάους a răspuns:

Ca sa punem intrebari, see? like you big grin.

| anonim_4396 a răspuns (pentru κλάους):

Good point!
laughing

| Mosotti a răspuns:

Nu e nevoie sa se raspunda, multi se uita si atat, sau doar pun intrebari, depinde de om, si raspund la intrebarilor lor la ce zic cei de acolo care raspund.

| Mădă0611 a răspuns:

laughing)
raspunzi cand stii, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde stii tu ca nu raspundem, eu raspund la tot ce stiu raspunde.
Doar pentru ca unele intrebari nu-sigasesc raspunsuri nu inseamna ca eu, si altii nu raspundem.
M-ai bine te-ai intreba de ce unii cer mai mult ajutorul decat il ofera.
Daca mai multi nu ar face decat sa puna intrebari si ar ramane cativa care sa raspunda, site-ul si-ar putea schimba numele din TPU in UPT(unul pentru toti...ce ciuddat suna laughing ).

| Cosminovici18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Frumos raspuns! Ai lamurit'olaughing

| Ella3133 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai lamurit`o laughing)

| xBya a răspuns:

Pentru ca, decat sa dai raspunsuri fara logica sau lipsite de sens sau daca pur si simplu nu stii sa raspunzi, mai bine o lasi balta.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Lipsă de ocupație.

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

La mine nu trece pagina fara sa pun raspund la vreo intrebare, nu stiu cum sa zic, dar intotdeuna cand intru pe laptop prima data intru pe TPU si dupa pe celelalte, cred ca am devenit obsedat de TPU.

| Nume2 a răspuns:

Degeaba... ca uni nu stiu raspunsul la unele intrebari de aia, mai esti curioasa?

| 1000bodies a răspuns:

La ce sa raspundem? La intrebari ca a ta? Pfoai.

| liliacALB a răspuns:

Numai pana acum ai 15 raspunsuri, asta ar trebui sa iti schimbe parerea!winking

| thefighter1 a răspuns:

De tot

| Patyi a răspuns:

Ca sa te miri tu! drooling

| CiocolataAlbaAerata a răspuns:

Ca sa intrebi tu :-p

| Sashavalentine a răspuns:

Eu raspund.

| allynNa20 a răspuns:

De plictisela...laughingTu de ce ai pus intrebarea asta?

| dexter7 a răspuns:

Ca ne-am plictisit de fb laughing

| EaSports a răspuns:

Da care e problema ta?

| AdyRo98 a răspuns:

Eu nu stau deci nu pot raspunde

| Mosotti a răspuns (pentru AdyRo98):

Pai vad ca stai din noment ce ai raspuns aici.

| Lifestealer1 a răspuns:

Da.