| Byuttzzzuu27 a întrebat:

Voi sunteti de acord cu mitul : iubirea te gaseste, nu trebuie sa o cauti...

5 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nu in totalitate, insa da, uneori asa se intampla, chiar cand te-ai astepta mai putin. Dar asta nu inseamna neaparat ceva pozitiv intotdeauna.

| mona a răspuns:

In mare parte este adevarat

| MytzaMytz a răspuns:

Da,cred ca asa se intampla de fiecare data, bafta in viatawinking

Răspuns utilizator avertizat
| pufoshenia24 a răspuns:

Eu zic ca da... nu trebuie bya sa o cauti tu... iti zic din propria experienta si stii si tu foarte bine. ai rabdare ca ti-am mai zis undeva acolo e cineva care te iubeste asa cum esti si il vei gasi. fara sa il cauti. mult succes papakisswinking