| NicoletaGabriela00 a întrebat:

Vorbesc cu un băiat de puţin timp. Ne înţelegem super bine. Eu îl cam plac, şi el ştie asta. O să fie ziua lui în curând. Vi se pare ciudat dacă vreau sa ii fac un mic cadou? Adica nu am vorbit fata in fata pana acum, ci doar la telefon. Vrea sa ma vada, dar nu avem cand. Inavat după amiaza, el dimineata etc. E ciudat?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ciudat nu este, dar daca baiatul nu-ti place? De multe ori realitatea este mai cruda decat ceea ce iti arata o fotografie.

| NicoletaGabriela00 explică (pentru neutrino):

M-am întâlnit cu el pe stradă. De câteva ori. Doar că el nu ştia de mine, atunci. Şi da, îl plaaaac rau

| Divy a răspuns:

Mie mi se pare că e super drăguț și dacă te place ar trebui să se bucure de supriza ta, cu toate astea sper să merite efortul.
Să vă iubiți!

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Poti sa-i faci un cadou. Ar trebui sa afli ce cadou prefera.

| 12lopn a răspuns:

Nu este ciudat.Si de ce nu si un cadou daca voi va intelegeti? happy nu o sa te manance nimeni. iti doresc mult succes!