| MadRaven a întrebat:

Voua ce animeuri va plac cel mai mult? mie imi place vampire knight dar vreau sa aud si parerile voastre...

7 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Pai, mi-e imposibil sa aleg...

| TSO7 a răspuns:

Eu sincer nu ma uit dar mai demult ma uitam la Naruto, Inuyasha si cu varumio cateodata la ce se mai uita el: Bleach, Digimon, Yugi-OH.

| No a răspuns:

Imi plac : Naruto + Naruto Shippuden, Bleach, Full metal Alchimist, Nodame Cantabile, Sailor Moon, Full Metal Panic + Fumoffu, Kyoro-chan, Yu Yu Hakusho, Suburbii, Kilary, Detectiv Conan, D, Gray-man, Mew Mew Power, Honey and Clover, Paradise Kiss, Lovely Complex, Chrono Crusade, Kamichu-Zeita Scolarita, Slayers, Kaleido Star, Trigun. happy

| No a răspuns:

Imi plac : Naruto + Naruto Shippuden, Bleach, Full metal Alchimist, Nodame Cantabile, Sailor Moon, Full Metal Panic + Fumoffu, Kyoro-chan, Yu Yu Hakusho, Suburbii, Kilary, Detectiv Conan, D, Gray-man, Mew Mew Power, Honey and Clover, Paradise Kiss, Lovely Complex, Chrono Crusade, Kamichu-Zeita Scolarita, Slayers, Kaleido Star, Trigun s.a.m.d. happy

| RoxYuuKikyo a răspuns:

Eu cunosc milioane de anime dar pe locul unu este vampire knight (guitly), pe locul doi :SOUL EATER, SI LOCUL TREI:...DEATH NOTE.

| MaryLoveAnime a răspuns:

Pai in primul rand Inuyasha,bineinteles. Apoi Bleach,Ma uitam cand eram mai mica si la Kyoro-chan,Detectivul Conan,Kaleido Star,Mew Mew Power,Regele Shaman(nu stiu daca e anime dar in fine),Death Note,Kiddy Grade,Full Metal Alchemist,Full Metal Panic,Naruto,Yu Yu Hakusho,A daaaa si Paradise Kiss care nu l-am inteles niciodata,Slayers micuta vrajitoare, am vazut si Kilari, da numai vreo 2 episoade si imii place,Lovely Complex
Unul nu foarte nou nici vechi, care nu s-a bucurat de asa o mare faima Spiral(Spirala) Hakaima Schadamitsu, Fata Iadului (mie ii plac cele vechi)

| Artemesia a răspuns:

Si eu am inceput sa ma uit la "Vampire Knight" si da, este interesant.
Dar as putea sa va intreb, voua de ce va place, doar asa, de curiozitate?