| anss23 a întrebat:

Voua ce ati vrea sa va aduca "Mos Craciun"? Credeti in el?

Răspuns Câştigător
| Alina_5575 a răspuns:

Nu mai cred in Mos Craciun am si eu 15 ani happy...

4 răspunsuri:
| lolly_3072 a răspuns:

Daca nu e mos craciun ce rost mai are craciunul.nu trebuie sa crezi in ceva ca sa fie totul magic?thinking mie asa mi se pare.tongue

| mcrenma a răspuns:

Nu stiu daca sa cred sau nu. E o legenda. Dar tot mi-as dori sa imi aduca un aparat foto sau o orga laughing

| theodoraafi a răspuns:

Stiu ca mos craciun ne exista. am totusi 16 ani dar e frumos sa crezi in elhappy
mi-as dori sa imi aduca liniste si pacehappy
bine. si o banda de alergatlaughing

| adelutza_9680 a răspuns:

Nu cred in Mos Craciun, caci stiu ca nu el ne aduce cadourile de sarbatori.Este bine, totusi sa crezi ca exista undeva.Pana acum nu m-am gandit la ceva anume, dar mai am timp.