| Craciunitza a întrebat:

Daca ar exista un Mos Craciun sau Mos Nicolae si pentru cei mari... Ce ati vrea sa va aduca? S-au pe cine ati vrea sa va aduca? big grin

5 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Eu una nu imi doresc nimic.am tot ce imi trebuiehappy

| Vizitiul a răspuns:

In primul rand, sanatate si in al doilea rand, craciunitelaughing.

| Popescu Olivia a răspuns:

Creca majoritatea ar vrea prezervative si o papusa gonflabila, daca tot ai specificat pentru cei mari...

| Rallu_3508 a răspuns:

Buna intrebare.
Pai in afara de sanatate fericire etc. as vrea sa-mi aduca un tip, ii zic eu care.
Dar, stiu ca nu exista nici Mos Nicolae, nici Mos Craciun asa ca voi inceta sa visez.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista pentru toti! Sa-mi aduca iubire si sanatate, putere de munca si pace alaturi de familie, ca restul vin si singure!