| anonim_4396 a întrebat:

Voua v-ar fi rusine de colegii si prietenii vostri daca nu ati pleca in vacanta?

Răspuns Câştigător
| browneyes99 a răspuns:

Buna!

Mie sincer nu imi e rusine de asa ceva.In schimb dupa parerea colegilor mei, este ceva super rusinos.Pe mine daca ma intreaba cineva unde am fost in vacanta, si intamplator nu am fost nicaieri, raspund pur si simplu.Nu am de ce sa imi fie rusine.Nu imi dau colegii bani sa plec in vacanta. Poate ca parintii au alte planuri cu banii.Iar in legatura cu prietenii, daca sunt prieteni adevarati, te inteleg! Nu rad de tine!winking

Sper ca te-am ajutat!happy
Pa, pa!:X

12 răspunsuri:
| CompleteAndUtter a răspuns:

Absolut deloc. Fiecare are viata lui.

| LoveAgain a răspuns:

Nu

| NorbO a răspuns:

Nulaughing
Poi mai nou toata lumea lucrathinking

| CrazzyXgirL a răspuns:

Nu imi e rusine, adica nici prietenii mei nu sunt asa bogati, nici einu pleaca in vacantze.decitongue

| Lummy a răspuns:

Absolut deloc. Ca sa iti fie rusine trebuie sa fii complexata de ceva ( parerea mea)

| Robert_6755 a răspuns:

Nu...si nu am de ce, pentru ca nici ei nu pleaca laughing Dar, chiar daca ar merge, nu am de ce sa imi fie rusine thinking

| CristiIs a răspuns:

Nu. Fiindcã asta nu este un motiv de rusinare. Nu ai plecat in vacantã poate din lipsa banilor, poate ai avut probleme personale sau poate nu vrei. Vrei sa fie o varã in care te relaxezi, stând acasã. Sãnãtate!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mneee, daca sunt prieteni adevarati nu ar trebui sa-ti fie rusine.happy
Nici eu nu am plecat nicaieri vacanta asta dar nu prea imi pasa de ce vor spune ceilalti..., pentru ca in mom asta am mici probleme materiale tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce sa-mi fie rusine? thinking Daca nu am plecat in vacanta, asta nu inseamna ca nu m-am distrat. Eu, spre ex., vara asta am fost plecata la mare, dar am realizat ca prietenii mei care au stat acasa s-au distrat mai bine decat mine.
Oricum, nu esti singurul/singura care nu a plecat de-acasa!winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna,draga yoy! kiss
Nu,nu mi-ar fi deloc rusine. Nu as avea de ce sa ma rusinez.
Au fost situatii in care m-am plimbat toata vara,au fost situatii in care am ramas acasa. Vara asta ma aflu in ultima postura! :-D
Cand o sa inceapa scoala,nu o sa imi fie rusine,doar ca o sa imi para rau pentru mine personal, ca nu am avut ocazia sa ma distrez asa cum mi-as fii dorit. Fii linistita, nu ai de ce sa te simti aiurea in legatura cu asta.;-)
Take care! kiss
♥-Marmelade-♥

| XraulXraulX a răspuns:

Nu. Nu mi-ar fi deoarece nu au ei treaba unde merg eu si de ce.

| swaggerjagger a răspuns:

Nu prea ai motiv sa iti fie rusine. in casa, sau in oras, sau cu prietenii care sunt disponibili, te poti distra mai bine si vei avea mult mai multe de povestit decat cei care isi petrec vacantele in hoteluri si plaje.