| anonim_4396 a întrebat:

Vouă vi s-a întâmplat ca parintii voștri sa ii audă pe prietenii voștri cum înjură? În aceasta situație ce fac?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, niciodata!
Respectul pe care sotul meu l-a dat parintilor mei l-a facut sa nu injute niciodata in prezenta lor sau a altora.

In situatia in care ai un prieten care injura si nu se jeneaza sa o faca de fata cu parintii tai,, te sfatuiesc sa rupi definitiv relatia cu acel golan si sa-ti cauti un om serios, care este educat si respectuos.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

| AmandinaDragan a răspuns:

''În aceasta situație ce fac?''
Pai incep cu pedepse.

Răspuns utilizator avertizat