| cristianorudi7 a întrebat:

Voua va mai merge netul? de vreo 2-3 zile mie nu mai imi merge. de fapt, se conecteaza cu rds si cand intru pe net, nici o pagina disponibila google nimic nu merge nimic. de-abia am reusit acum sa intru cu mozilla safe mode, ca cu google chrome nici pe departe.care este problema lamuriti-ma si pe >mine...

2 răspunsuri:
| cristianorudi7 explică:

Sa vezi si u netu asta bun. acum scriu dp googhle chrome, acum merge. doamneee

| SteffishoOr a răspuns:

Suna si tu la cei de la care ai net si vezi ce iti zicthinking