| DorelXD a întrebat:

Voua va merge search-ul pe TPU? Ca eu am tot incercat sa caut ceva si cand apasa "search" pagina isi da refresh si atat. Am incercat cu Google Chrome si cu Mozilla. Merge cumva cu alt browser?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

În ultima perioadă funcţia "Caută" este aproape tot timpul inactivă. Am observat că îşi revine un pic noaptea sau spre seară. Tot ce poţi să faci momentan, e să dai o căutare pe Google sau de pe un telefon mobil sau să aştepţi până îşi revine funcţia "Caută". Succes! Numai bine!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Indiferent de browser-ul folosit nu obtii alt rezultat si aceasta este o defectiune veche a site-ului, care a fost raportata de multe ori si s-a tot promis rezolvarea si cu promisiunea am ramas. Inafara faptului ca programul de cautare este foarte prost si numai din intamplare da rezultate relevante, cele mai multe fiind in afara cuvantului/cuvintelor cheie introduse, de cele mai multe ori nici nu functioneaza. Se pare ca mai mult functioneaza noaptea, cand este mai putina activitate pe site. Oricum, mai incearca, in afara de putin timp nu pierzi altceva. Succes si numai bine!

| Dash a răspuns:

Nu. Nu merge deloc (orice browser ai avea).
Este o eroare pe site, dar stai linistit, se lucreaza la rezolvarea ei.

| DorelXD explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri. Am inteles. O sa incerc cu google-ul. Oricum nu era o chestie de viata si de moarte.