| anixxzyc a întrebat:

Voua va plac fetele care dupa fata arata mai mici sau mai mari?

12 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Depinde. Daca are 18 ani, n-ar fi rau sa arate de 20-22, daca are 30, ar fi bine sa arate de 20 laughing

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

happy Sunt frumoase oricum. big grin Caracterul face diferența.winking Funda? big grin

| IgnatVictor a răspuns:

Salut!
În mod romantic, fetele nu mă atrag. Dar, ca prietene, mi-ar plăcea să arate mai mature. Nu că eu aș arăta ca o matahală robustă, dar este o simplă preferință.

| IgnatVictor a răspuns (pentru 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90):

Se prea poate. Niciodată nu am fost atras de fete, însă am fost atras de cel mai bun prieten al meu. Bănuiesc că, teoretic, asta mă face gay.

| alexandruciobanica a răspuns (pentru IgnatVictor):

Am citit nu ştiu unde acum câteva luni că gay nu te naşti ci devii cu timpul. Cică devii în bază la cum ai crescut când erai mic şi cum ai progresat crescând până acum. Dacă în general ieseai mai des cu băieți decât cu fete, cu timpul, stând cu acei baieti începi să simți o afecțiune față de ei, un sentiment mai profund, deci mai pe scurt începe să te atragă băieți. Unde am citit eu asta era explicat mai bine şi putin mai detaliat dar cred că s-a înțeles şi aşa. Acum nu ştiu dacă este adevărat sau nu dar nişte prietene mi-au povestit că au câtiva prieteni gay şi cică nu s-au nascut gay dar au devenit cu timpul că şi ei erau atraşi de prietenii lor, iar cu timpul a început să fie un obicei pentru ei.

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns (pentru IgnatVictor):

Și eu sunt din păcate sad, dar încerc să ascund și să nu îmi asum. big grin Ai Facebook?

| IgnatVictor a răspuns (pentru alexandruciobanica):

Da... Am auzit de acest lucru. Totuși, între oameni părerile sunt împărțite. Unii spun că așa te naști, alții spun că așa devii în timp. Sincer, nu știu care variantă este corectă, dar nici nu vreau să aflu. Oricum, comentariul tău are logică, adică se bazează pe argumente solide. Acum ce o fi o fi. Viața continuă înainte.

| IgnatVictor a răspuns (pentru 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90):

Salut!
Da, am, dar nu l-am mai folosit de mult timp. Și nici nu intenționez să reintru pe el.

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns (pentru IgnatVictor):

Atunci, WhatsApp, Instagram? happy

| alexandruciobanica a răspuns:

Alea care după față arată mai mici îmi dau împresia că sunt prea imature. Eu personal prefer fete care după față arată mai mari, în plus mi se pare că sunt şi mai sexy big grin