| anonim_4396 a întrebat:

Am sfarcurile foarte mari si as vrea sa stiu mai ales de la baieti voua cum va plac mari sau mici?

10 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Mie imi plac sfarcurile pe care le pot vedea, si mai mult pe acelea cu care pot sa am un contact fizic.

regis
| regis a răspuns:

Da, noua ne plac mari sau mici.

| Alexandru0007 a răspuns:

Mari sunt ok.tot ce tine de marime e bine doar sa fie bine proportionat

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Mici... sau cel putini normali

| Public22 a răspuns:

Nu-mi dau seama, trebuie sa le vad mai intai. ce zici?

| LOVEUNICORNS a răspuns (pentru Public22):

Vrei sa le vezi?

| Public22 a răspuns (pentru LOVEUNICORNS):

Hei ieri eram suparat si dadeam numai raspunsuri idioate, sunt sigur ca sanii tai sunt frumosi oricum ar fi!

| UnVis a răspuns:

Pai nici prea mari si nici prea mici, un pic mai mari ca guma din creion.

| AndreasfromMetallicA a răspuns:

De preferat, mici(cu sau fara bere)

| AlexandraAda a răspuns:

Intrebarea asta ma induce in eroare, Ce-o sa faci daca ei zic mici, o sa-ti faci operatie?
Intrebarea asta doar o sa-i faca sa spuna lucruri perverse!
Esti perfecta asa cum esti, nu cum vor ei!
Si chiar si asa, fiecare cu preferintele lui!
Nu pune intrebari de acest gen. Asta mie mi se pare ca este o intrebare care nu-si are locul.
De ce ai intreba niste baieti daca le plac sfarcurile mari sau mici?
Bine, raspunsul este asta. lor le plac sfarcurile... nu mari, nu mic, nu normale! Lor le plac sanii!
Iti convine raspunsul?
Bine, acum sa spun ceea ce chiar cred, eu cred ca cel cu care o sa fii impreuna, n-o sa-l intereseze marimea sfarcurilor, ci doar sufletul si personalitatea ta. Bine... poate si putin (mai mult) frumusetea ta.