| Carminaa a întrebat:

Vrea cineva o catelusa de talie mica, are 1-2 luni maxim? Era sa o lovesc cu masina, abia am vazut-o la cat este de micuta si nu am putut sa o las in gerul care este afara. Nu o pot tine la mine pentru ca deja am destule animalute...este scumpica! Va rog sa ma ajutati si sa o ajutati si pe ea. Astept sa ma contactati. Sunt din Bucuresti.

Răspuns Câştigător
| alexprinces1995 a răspuns:

Imi pare rau, te-as ajuta cu mare placere dar locuiesc in spania sad

4 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Ce rasa e?happy

| Carminaa explică:

Nicio rasa...am gasit-o pe strada...

| Carminaa explică:

Se pare ca este baiat! Nu fetita! ERa zgribulit de frig si nu am vazut :)) aici sunt niste poze cu el :X

http://dl.transfer.ro/attachments_2011_01_06-transfer_ro-06jan-172149.zip

| Carminaa explică:

Este un pechinez cu blana micutabig grin