| anycutza [:X] a întrebat:

Vrea sa imi spune-i care este cea mai buna [dp parerea voastra] dintre Demi Lovato, Miley Cyrus si Selena Gomez.Si sa imi spunesti care este melodia voasta fav a lui demi, miley sau selena in functie de preferinte :*
fundita cine are aceleasi preferinte ca mine!

Răspuns Câştigător
| Radioactive a răspuns:

Demi Lovato- imi plac toate melodiile ei

3 răspunsuri:
| LoveMe a răspuns:

Demi lovato!

demi-la la land remix
miley cyrus-party in usa
selena gomez-magic

love struck
funda?

| Enigmă a răspuns:

Demi Lovato este preferata mea in fuctie de calitatile vocale. Melodie preferata La La Land:X
Miley Cyrus este a 2-a preferata cum ziceam. in fc de calitatile vocale. melodie Miley Cyrus- Can`t Be Tamed
Selena gomez este cea mai slaba din pct de vedere vocal. Melodia mea preff de a ei este Selena Gomez- I Wont Apologize For Who I am.big grin

Preferata mea dintre toate e Miley Cyrus.

FUNDA?:X

| Alee_9909 a răspuns:

Selea gomez-round and round