| belieber4ever a întrebat:

pe cine ati alege dintre demi lovato, selena gomez si miley cyrus?

21 răspunsuri:
| NoCharachter a răspuns:

Nici una!laughing Toate's losere.tongue

| Ecou a răspuns:

Ombladon

| Khanikua a răspuns:

Nici una... ca nu sunt asa interesante. ele sunt dor niste octori mai mult adv ca si kanta dar. nu foarte frumos mie una nu imi place kanta cam naspa. decat o mel de a lui selena im place atata, in rest nimic de la ele tongue daca iti plac asa mult de ele mai bine lasale laughing sunt niste vedete cam. thinking, prea populare sa zic asa toata lumea inkepe " aaaaaaaaaa selena aaaaaaa demiiii!", e cam lol, in fine asta e parerea mea despre ele tongue

| Ella_4255 a răspuns:

Sunt de acord cu MadnessCaffe asta nu se poate numi muzica. Iar referitor la intrebare parerea mea e urmatoarea :
Demi Lovato e pitigaiata si desi a fost in filmele alea Camp Rock mie mi se pare ca are o fata de pitzipoank, Miley Cyrus tocmai trece granita dintre cantecele Hannei pentru bebei si cele obscene ca sa nu injur, si sincer nu stiu ce vedeti la selena ca aia are o voce demi vine rau. Varmea de 5 ani canta mai frumos melc melc cotobelk ^_^

| cosmin21 a răspuns:

O prefer pe Kim Kardashian laughing

| MadnessCaffe a răspuns:

Pe niciuna.

Miley Cyrus e o panarama, credeam asta dinainte sa apara poza si altele si mi s-au adeverit gandurile.
Selena Gomez canta ca o maimuta in calduri fara playback si calculator.

Demi canta mai mult pentru filme asa ca niciuna.

Sincer ar trebui sa iti gasesti alte genuri de muzica mai la moda, chestiile cu hannah banana, selena gunoiera, justin biberon, etc sunt doar cantareti pentru 10-13 ani laughing

| ßarbie a răspuns:

Selena Gomezhappy
funda?love struck

| SophieLoVeKorea a răspuns:

Pai pe Miley sigur nu dar intre Demi si Selly o aleg pe Selena CLARlove struck

| Unique_5973 a răspuns:

1.miey cyrus nu e un model pentru copii din lumea intreaga...ne-a socat pe toti cu pozele in chiloti
2.demi lovato e draguta decenta dar pune prea mult suflet in relatii de aceea ea e la spital la recuperare. zilele trecute a venit acasa
3.selena gomez e preferata mea...
RASPUNS:SELENA GOMEZ! fundita?big grin

| xChampiionOrLooser a răspuns (pentru Unique_5973):

Draga,pe mine nu ma socat pozele in chilotii ale lui Mileybig grin

Deci, invata sa scriibig grin Cuvantul,, Miey,, nu existatongue

| Aოтuu a răspuns:

Selena Gomez, pentru că ea este cea mai de treabă dintre ele.
Miley Cyrus, mai puţin, pentru ca se gândeşte doar la ea si cum arată, bla, bla, bla. Demi Lovato, sa zicem. Merge! Doar ca e puţin cu capul in nori, după relaţii.

| andrada a răspuns:

Selena Gomez

| xChampiionOrLooser a răspuns:

Pai...Miley e un model pentru minebig grin
Selena nu imi place e prea...copilaroasaoh go on
Demi a avut niste probleme.dar nu e nimicoh go on
Deci pe Demi o alegbig grin

| DydyEmma a răspuns:

Selena Gomez

| oly1234 a răspuns:

Selena Gomez sau Demi Lovato in nici un caz Miley Cyrus.
Fundita?

| andrei_9573 a răspuns:

Selena gomez

| g3og3orgy a răspuns:

Pai...depinde la ce te referi
demi -cea mai buna cantareata, actrita
selena -acrita, cantareata si e si draguta
miley cyrus -... nimic

| eli30 a răspuns:

Demi Lovato pentru ca ea isi scie singura cantecele si are o voce uimitoare.

| kissdeea1999 a răspuns:

Pai:
Miley e o scorpie:NU
Selena e urata:NU
Demi e foarte coolbig grinA... imi pare foarte rau de ea

| bv19444563 a răspuns:

Selena gomez e foarte frumoasa

| Bullet4myvalentine a răspuns:

Pe Matthew James Tuck :3